חיים ופנסיה

חיים ופנסיה

תכנון לגיל השלישי
תכנון לגיל השלישי העליה ברמת ותוחלת החיים, יוקר המחיה וההוצאות הנדרשות עקב מעבר מרפואה ציבורית לפרטית, כל אלה הפ רק חלק מהסיבות שבגינן קצבאות הפנסיה כבר אינן מספיקות וישנו צורך בתכנון כלכלי נכון לקראת הפרישה והערכות פיננסית מבעוד מועד. על מנת שתוכלו להבטיח את עתידכם אנו בקבוצת INS מעמידים עבורכם מגוון שירותים לתכנון נכון של תקופת הפנסיה.

לפרטים נוספים >>


ביטוח פנסיוני
ביטוח פנסיוני אנשים רבים רואים בחיסכון הפנסיוני “כנושא של מבוגרים”, זוהי טעות. היום אתם צריכים להבטיח את המחר, והדרך הטובה ביותר היא להתחיל לחסוך לתקופת הפנסיה בתוכנית המתאימה ביותר עבורכם, הן מבחינה משפחתית והן מבחינה כלכלית. על מנת שתוכלו לעשות זאת אנו בקבוצת INS מעמידם לרשותכם צוות מקצועי ומיומן אשר יעזור לכם להבטיח את עתידכם.

לפרטים נוספים >>


פנסית חובה
פנסית חובה החל מה – 01.01.2008 נכנס לתוקף צו הרחבה להסכם פנסיה חובה לשכירים, הצו קובע כי על כל מעסיק לדאוג לפנסיה של עובדיו על ידי הפרשת אחוזים קבועים מהמשכורת של העובד לטובת חיסכון פנסיוני ושיכלול גם ביטוח כנגד אובדן כושר עבודה או חלילה מוות.
האחריות על בחירת התוכנית הפנסיונית היא של העובד. במידה והעובד לא בחר תוכנית פנסיונית, המעביד יצרף אותו לקרן פנסיה.

לפרטים נוספים >>


קרן פנסיה
 קרן פנסיה האם חשבת פעם על היום שאחרי פרישתך מהעבודה? או ליום שבו לא יעמוד כוחך ולא תוכל לעבוד יותר? אם ברצונך לשמור גם בגיל הפרישה על אותה רמת החיים שהיית מורגל אליה, כדאי לך להפריש כבר מגיל צעיר כספים לקרן פנסיה. קרנות הפנסיה נועדו להבטיח לך או לשאיריך הכנסה חודשית לכל החיים במקרה של פרישה, נכות או במקרה, חס וחלילה, של מוות.

לפרטים נוספים >>


ביטוח מנהלים
ביטוח מנהלים בפוליסת ביטוח מנהלים קיים באפשרותך לחלק את הסכום החודשי בין חיסכון פנסיוני לטווח ארוך לבין תשלומי ביטוח חיים מסוגים שונים – אובדן כושר עבודה או מוות עקב תאונה או מחלה, כך תוכל להבטיח שרמת חיי משפחת לא תיפגע. פוליסת ביטוח מנהלים מלווה אותך עד הפנסיה ויכולה לעבור איתך ממעסיק למעסיק תוך שמירה על זכויותיך.

לפרטים נוספים >>


ביטוח חיים וריסק
ביטוח חיים למקרה מוות מי יבטיח את עתיד משפחתך עם חלילה יקרה לך משהו? אל תשאיר את עתיד משפחתך למזל, בטח את עצמך עוד היום בביטוח חיים למקרה מוות. אנו בקבוצת INS מציעים מגוון פוליסות ביטוחי חיים עם טווח רחב של סכומי ביטוח שידאגו למשפחתך בכל צרה העלולה לבוא, קח אחריות – דאג למשפחה !

לפרטים נוספים >>


ביטוח אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה פוליסת ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה יכולה להבטיח לך מקור הכנסה למקרה של אובדן כושר העבודה הנגרם כתוצאה מתאונה או ממחלה, תקופה שבה ההכנסה יורדת עקב אי ההשתכרות וההוצאות עולות משמעותית בגין הטיפולים הרפואיים.

לפרטים נוספים >>


ביטוח נכות עקב תאונה
ביטוח נכות עקב תאונה מצב נכות עקב תאונה יכולה לשנות את כל חיי משפחתך, עקב הנכות יכולתך להתפרנס עלולה להיפגע והוצאותיך יגדלו משמעותית, הן בשל טיפולים רפואיים והן בשל התאמת סביבת המחייה למצבך החדש. פוליסה זו תעניק לך פיצוי חד פעמי בגובה המוסכם מראש.

לפרטים נוספים >>


  ביטוח תאונות אישיות
ביטוח תאונות אישיות פוליסת ביטוח תאונות אישיות מספקת לך מקור הכנסה נוסף במקרה של מוות, נכות מידית ו/או אובדן כושר עבודה הנגרמו כתוצאה מתאונה שאירעה בארץ או בחו”ל הביטוח מעניק פיצוי חד פעמי בגובה שנקבע מראש בעת רכישת הפוליסה.

לפרטים נוספים >>


ביטוח חיים לחולים כרוניים
ביטוח חיי לחולים כרוניים פוליסת ביטוח חיים לחולים כרוניים הינה פוליסה מהפכנית וחדשה בארץ המאפשרת גם לחולים במחלות כרוניות כמו סרטן, מחלות לב וכדומה – ליהנות מביטוח חיים כאנשים מן השורה וללא כל צורך בחשיפת כל עברת הבריאותי בפני חברת הביטוח.

לפרטים נוספים >>

 

הטיפול אישי – היתרון משמעותי !