תכנון פיננסי

תכנון פיננסי

ישי סוכנות לביטוח בירושלים

לפרטים והצעת מחיר התקשרו עכשיו – 073-244-0165

לא אחת פנסיונרים שואלים את עצמם “היכן נמצאת קרן הפנסיה שלי?”, “לאילו סכומים אני זכאי להם מביטוח לאומי?”, “איך אשמור על השנים הבאות שתהיינה יציבות מבחינה כלכלית?”. לצערנו, לא מעט אנשים בגיל השלישי ולקראתו מגיעים אל גיל הפנסיה שלהם כשבאמתחתם אין את הכלים הנכונים להתמודד עם הגיל הזה על כל משמעויותיו הכלכליות. אמנם ניתן לגייס תשובות במהירות, אך התשובה האמיתית נעוצה בתכנון פיננסי נכון אשר נעשה בשלב מוקדם יותר בחיים. אל תחכו לבלבול וחוסר האונים המתואר כאן, התחילו את ההערכות הכלכלית שלכם עוד היום.

 תכנון פיננסי

כיצד לבצע תכנון פיננסי נכון?

כל תהליך כזה מתחיל בעצירה ובדיקה מדוקדקת של כל האמצעים הפיננסים העומדים לרשותכם, ההתחייבויות הכלכליות אשר לקחתם על עצמכם בטווח הנוכחי ואף בטווח הרחוק, וכן הוצאות נכבדות שעתידות להגיע או קצבאות העתידות להיכנס. ראשית אספו כמה שיותר נתונים- מה הנכסים ברשותכם, מה גודל הקצבאות להן אתם זכאים, אילו חשבונות חסכון יש ברשותכם, ניירות ערך, קרנות השתלמות או חסכונות נוספים. ובהמשך בדקו מה הן ההוצאות השוטפות שלכם ביום-יום ואילו הוצאות קבועות יש לכם למשך שנים (לדוגמא: משכנתא או הלוואות ארוכות טווח שנלקחו), ומבצעים תכנון פיננסי בהתאם לנתונים שהצטברו.

קרן הפנסיה וקצבאות נוספות

רוב האנשים במדינת ישראל לא יקבלו קצבת פנסיה אשר תהיה שווה או אפילו קרובה למשכורת שלהם. כמובן שגודל הקרן תלוי בלא מעט משתנים (כמו גובה המשכורת, ותק השנים בעבודה ועוד) אך עדיין יהיה צורך ללמוד איך להסתדר עם סכום נמוך יותר מזה שהורגלתם אליו ולוודא שהוא מספיק לכל הצרכים הבסיסיים שלכם. בנוסף לקרן הפנסיה, תקבלו גם קצבה נוספת מביטוח לאומי. אנו ממליצים לוודא כבר עכשיו מה גודל הקצבה וקרן הפנסיה אשר עתידים לקבל ולנסות ולתכנן תקציב הגיוני טרם היציאה לגמלאות.

השקעות נכונות לגיל השלישי

את המצב הכלכלי הנוכחי לא חייבים לקבל כמו שהוא וניתן בהחלט לנסות ולשפר אותו כדי להעלות את איכות החיים בגיל השלישי. כמובן שמומלץ לחסוך כספים כבר מעכשיו, אך במידה ואין הדבר מתאפשר, תוכלו, בהגיעכם לגיל הפנסיה, לבצע השקעות חכמות שיוכלו להניב לכם כסף נוסף.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום על מנת שנוכל לכוון אתכם להשקעות הנכונות ביותר עבורכם. יועץ ההשקעות שלנו יוכל לסייע לכם בתכנון הפיננסי שלכם, לסייע בהגדלת התקציב החודשי ולדאוג שגיל הפנסיה שלכם יראה מעט יותר ורוד.

מידע מקצועי – ביטוח בריאות פרטי / ביטוח מנהלים או קרן פנסיה / ביטוח עסק / תכנון פיננסי

הטיפול אישי – היתרון משמעותי !