פיננסים וגמל

קרן השתלמות
Professional business meeting: young couple as customers and an adviser for finance, investment or i

אפיק קרנות ההשתלמות הינו אפיק החיסכון הפיננסי היחיד המאפשר צבירת כספים לטווח קצת ובינוני לכל מטרה, ובנוסף פטור ממס. ההצטרפות לקרן ההשתלמות הינה הטבה אותה מעניק המעסיק לעובד. אם אתה מעסיק המעוניין להעניק הטבה זו לעובדיך – עשה זאת נכון – עשה זאת בקבוצת INS.

לפרטים נוספים >>


קופות גמל
Euro coins. Euro money. Euro currency.Coins stacked on each other in different positions.

קופת גמל משמשת לחיסכון בינוני וארוך ויכולה לשמש כמקור הכנסה מרכזי בתקופת הפנסיה. אפיק חיסכון זה מיועד לעצמאים ולשכירים, ומיועד להענקת קצבה, דמי תגמולים ופיצויים.
ישנו מגוון רחב של קופות גמל שונות אותן מציעים היום בשוק, אנו כאן בשבילך על מנת לעזור לך למצוא את המתאימה ביותר.

לפרטים נוספים >>


תוכניות חיסכון
family, children, money, investments and people concept - close up of father and daughter hands hold

תוכניות חיסכון מלוות אותנו מילדות ועד גיל פרישה, חלקן לטווח קצר וחלקן לטווח ארוך עד לתקופת הפנסיה, שמאז שנת 2008 נכללות במסגרת החיסכון הפנסיוני לרוב. שאר תוכניות החיסכון מוצעות בתנאים ומסגרות שונות, המתאימות למטרות שונות. על מנת שתוכל למצוא את התוכנית הנכונה ביותר עבורך ועבור מטרותיך אנו כאןבקבוצת INS נמצאים תמיד לרשותכם.
חשוב לזכור כי שוק תוכניות החיסכון הינו דינמי ותמיד חשוב להיות עם האצבע על הדופק, גם אם כיום יש לכם תוכנת חיסכון חשוב תמיד לבחון את התוכניות האחרות המוצעות בשוק. כיוון שאלה תוכניות המיועדות בחלקן לטווח ארוך מאוד, ישנה סבירות לא קטנה כי במהלך תקופת החיסכון יופיעו תוכניות בתנאים אחרים אשר מתאימים לכם יותר, אל תהיו שאננים ותמיד חפשו את התוכנית הטובה ביותר מבחינתכם, הן מבחינת חיסכון והן מבחינת תנאים.

לפרטים נוספים על תוכניות החיסכון >>

לפרטים נוספים על חיסכון לילדים >>


ניהול תיקי השקעות
Antique key with word success written on paper resting on wooden surface concept for aspirations and

אחזקת תיק השקעות הינה דרך נוספת לחסוך ובנוסף ליהנות מתשואות השוק. בשונה מתוכנית חיסכון רגילה, הכסף מושקע במניות, אג”ח, מט”ח ועוד, כסף זה יכול לצמוח ולגדול או יכול לשקוע. בעזרת מנהל תיק השקעות מקצועי ומיומן ניתן לקבל תשואות הגבוהות יותר מהריבית המוצעת בכל תוכניות החיסכון על אותה כמות הכסף, אך כמובן שישנו גם מרכיב סיכון. בנוסף המשקיעים בתיק השקעות נהנים מהטבות ייחודיות שלא קיימות בשאר תוכניות החיסכון.
על מנת להקטין את הסיכון ולהגדיל את התשואות אנו בקבוצת INS נמצאים בקשר שוטף עם מיטב בתי ההשקעות המובחרים בישראל על מנת להעניק לכספיכם את הניהול המקצועי והאמין ביותר.

לפרטים נוספים >>


מנהל תיק השקעות מקצועי
Professional business meeting: young couple as customers and an adviser for finance, investment or i

מנהל תיק השקעות הינו מומחה בניהול תיק ניירות ערך. הוא יכול לייעץ על חלופות השקעה שונות ולבנות תיק השקעות על פי צרכיו האישיים של הלקוח בהיבט של תשואה, חיסכון לטווח זמן, מיסוי וכו’.

מנהל תיק חייב להיות בעל רישיון ולמלא אחר כל התנאים הנדרשים. בין היתר: לפעול לטובת לקוחותיו באמונה ובשקידה, להיות גלוי ביותר עם לקוחותיו על הייעוץ או העסקאות, להימנע מביצוע כל פעולה שיש בה ניגוד עניינים אלה אם הלקוח אישר זאת בכתב, לתת עדיפות לנכסים הפיננסים של הלקוחות על פני נכסיו ולהתאים את הייעוץ והשירות ללקוחותיו.

על מנת להקטין את הסיכון ולהגדיל את התשואות אנו בקבוצת INS נמצאים בקשר שוטף עם מיטב בתי ההשקעות המובחרים בישראל על מנת להעניק לכספיכם את הניהול המקצועי והאמין ביותר.

לפרטים נוספים >>

 

הטיפול אישי – היתרון משמעותי !