ביטוח עסק

ישי סוכנות ביטוח בירושלים

לפרטים והצעת מחיר התקשרו עכשיו – 073-244-0165

אם יש לכם עסק, אפילו קטן, אתם זקוקים לביטוח עסק מתאים, אשר יגן עליכם מפני סיטואציות שעשויות לפגוע ואף למוטט כלכלית. סביר להניח שעבדתם קשה לצורך הקמת העסק שלכם והשקעתם בו במרוצת השנים. ביטוח עסק שומר על מקור הפרנסה שלכם מפני הסיכונים הבאים:

ביטוח עסק

ביטוח מבנה ותכולה לעסק

ביטוח מבנה לעסק מגן עליכם מפני מצבים בהם עלולים להיגרם נזקים למבנה שבו נמצא העסק שלכם. למשל פיצוץ בצינור מים או ביוב שיכול להציף את העסק ולפגוע במבנה, שריפה או רעידת אדמה חלילה. פגיעה במבנה – משמעותה גם פגיעה בעסק, שבדרך כלל אינו יכול להמשיך ולפעול כשורה בסיטואציות האלה.

מעבר לביטוח המבנה, ישנו ביטוח תכולה, שכן למרבית העסקים יש תכולה יקרה במקום העסק, כמו למשל ריהוט, מערכות מחשוב ותקשורת, ציוד מקצועי, חפצי אומנות, כסף מזומן וכן הלאה. ביטוח תכולה צריך לכסות נזק לכל תכולת העסק מפני פגיעות שונות, לרבות גניבה.

אלו שני הביטוחים הנפוצים ביותר לעסק, שחובה על כל עסק לעשות.

ביטוחים נוספים

בעלי עסקים רבים רוכשים ביטוחים נוספים, בהתאם לצרכיהם. כך למשל, ניתן לערוך ביטוח אחריות מקצועית (מתאים למשל למקצועות כמו רואי חשבון, רופאים, עורכי דין ואחרים), ביטוח חבות מעבידים (מתאים לעסקים בהם צוות העובדים חשוף לפגיעות שונות במהלך העבודה),  ביטוח צד שלישי (לפגיעות שעשויות למשל להיגרם לאחרים המבקרים בעסק שלכם), ביטוח אובדן רווחים (למצבים שבהם חוסר יציבות במשק עשויה להשפיע על הכנסות העסק) ועוד.

עסקים שונים עשויים להזדקק לסוגים שונים של ביטוחים –בהתאם למאפייני הפעילות הייחודיים של העסק. על מנת שתוכלו לרכוש את חבילת הביטוחים הנכונה עבורכם, מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו אשר בקיאים ומעולים בתחום.

ישי סוכנות לביטוח בע”מ הינה סוכנות המטפלת בענפי הביטוח השונים בכלל ובביטוח לעסק בפרט. אנו מעניקים שירות מקצועי ואמין, והמומחים שלנו יתאימו עבורכם את הביטוחים הנחוצים כדי שתוכלו לישון בשקט, בידיעה שהעסק שלכם מוגן.

מידע מקצועי – ביטוח בריאות פרטי / ביטוח מנהלים או קרן פנסיה / ביטוח עסק / תכנון פיננסי

הטיפול אישי – היתרון משמעותי !