ביטוח דירה

ביטוח דירה

ביטוח מבנה
ביטוח מבנה פוליסת ביטוח מבנה מכסה נזקים הנגרמים למבנה ביתך, למערכות סולריות, מתקני הסקה ועוד מערכות הנמצאות בביתך, עקב נזקי אש, נזקי צנרת, סערה, רעידת אדמה וכדומה. מטרת ביטוח זה היא לדאוג כי השקעתכם העצומה בדירה לא תרד לטמיון עקב אסון טבע או אפילו שריפה מהדירה השכנה. אנו בקבוצת INS מודעים לכן שכל בית שונה ולכל בעל בית צרכים שונים ולכן אנו מציעים מגוון הרחבות נלוות לביטוח זה.

לפרטים נוספים >>


ביטוח תכולה
ביטוח תכולה לדירה דירתכם מאובזרת במכשירים חשמליים רבים, רהיטים וחפצים יקרי ערך. על מנת שתוכלו לישון בשקט גם מחוץ לביתכם וליהנות מהגנה ביטוחים למגוון רחב של סכנות – פוליסת ביטוח רכוש לדירה היא הבטוחה ביותר עבור השקט הנפשי שלכם. הפוליסה מכסה את רכושכם ממגוון סכנות ביניהם גניבה, שריפה, רעידת אדמה, וכדומה. גם בפוליסת ביטוח זו אנו בקבוצת INS מציעים מגוון רחב של הרחבות נלוות על מנת לדאוג כי הפוליסה תתאים בדיוק המרבי עבורכם.

לפרטים נוספים >>


ביטוח רכוש מפני נזקי מלחמה
ביטוח רשות מפני נזקי טרור לא כולם מודעים לכך, אך המדינה מבטחת את החפצים הנמצאים בכל בית בישראל מפני נזקי טרור ומלחמה, וזאת על פי חוק “מס רכוש וקרן פיצויים תשכ”א 1961“. המדינה מסווג את תכולת הדירות לפי קבוצות: ביגוד, מכשירי חשמל ואלקטרוניקה, רהיטים וחפצי בית אחרים. לכל קבוצה יש תקרת פיצויים מסוימת. בדף זה תמצאו הסברים על גובה הפיצוי וכיצד ניתן להגדילו.

לפרטים נוספים >>

הטיפול אישי – היתרון משמעותי !