ביטוח בריאות פרטי

ישי סוכנות ביטוח בירושלים

לפרטים והצעת מחיר התקשרו עכשיו – 073-244-0165

מדינת ישראל היא מן המדינות שמעניקות לאזרחיה ביטוח בריאות ממלכתי. כלומר – סל של שירותי בריאות בסיסיים שמוענקים באופן שווה לכולם, בהתאם לצרכים וללא תשלום.

עם זאת, למרבה הצער, סל הבריאות שמציעה המדינה הינו מוגבל וחסר בנקודות מסוימות, וכאן נכנס לתמונה ביטוח הבריאות הפרטי אשר מאפשר לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר במקרה בו מתעורר צורך. במאמר זה נציג בקצרה את התחומים המרכזיים שבהם ביטוח הבריאות הפרטי מעניק לכם יתרון משמעותי.

ביטוח בריאות

ניתוחים

הפער הגדול הקיים בין ניתוח דרך קופות החולים והשב”ן לבין חברות הביטוח הולך וגדל ועלינו לוודא שיש בידינו את הכלים להתמודד עם העתיד לבוא. ביטוח בריאות פרטי מעניק אפשרות בעת הצורך לביצוע ניתוחים בארץ או בחו”ל באופן פרטי. ביטוח הבריאות הפרטי מכסה את שכר המנתח והרופא המרדים, חדר הניתוח, ייעוץ לפני ניתוח, בדיקה פתולוגית, הסעה באמבולנס ועוד.

ביטוח בריאות פרטי

תרופות

מי מאיתנו לא נתקל בידיעות שונות על אנשים הסובלים ממחלה אשר התרופה לה אינה מכוסה בסל הבריאות. התרופות שבסל הבריאות נקבעות בהתאם להנחיות של משרד הבריאות, אך פעמים רבות לא נכללות בהן תרופות חדשניות שונות, שיכולות לסייע למחלות ובעיות. העלויות של תרופות אלו עצומות, ורוב האנשים הפרטיים לא יוכלו לעמוד בהן ללא סיוע כספי. ביטוח בריאות פרטי מעניק לכם כיסוי לתרופות שאינן כלולות בסל, תרופות יתום, תרופות ניסיוניות ותרופות OFF-LABEL, בהתאם לתנאי הפוליסה.

השתלות וניתוחים בארץ ובחו”ל

במצבים רפואיים מורכבים המחייבים טיפול כגון השתלה של איבר חיוני (לב, ריאה, מח עצם, כליה, כבד, לבלב ועוד), ביטוח הבריאות הפרטי מעניק כיסוי מלא להשתלות, מקצר את ההמתנה לטיפול ומאפשר לבחור את מבצעי הניתוח ומקום הניתוח.

טיפולים מחליפי ניתוח

עולם הרפואה מתקדם ומתפתח כל הזמן, אך סל הבריאות לא מתעדכן באותה המהירות. קיימים טיפולים חדשניים שונים שאפשר לבצע במקום ניתוח, אך אינם נכללים בסל הבריאות ועלותם גבוהה. ביטוח פרטי מאפשר לקבל טיפול מודרני וחוסך מכם את הפעולה הפולשנית, אשר עשויה להוביל לסיבוכים לא רצויים.

בדיקות וטיפולים שונים

ביטוח בריאות פרטי כולל מגוון של בדיקות וטיפולים שאינם נכללים בסל הבריאות, כמו למשל סקירת הריון, טיפולים פיזיותרפיים, התייעצות עם רופא מומחה, אבזור רפואי ואפילו רפואה משלימה.

חשוב לדעת כי כל אחד יכול לבחור את המרכיבים החשובים עבורו של ביטוח הבריאות הפרטי, ולהרכיב עבור עצמו פוליסת ביטוח ייחודית. ישי סוכנות לביטוח בע”מ מתמחה בענף ביטוח הבריאות הפרטי, ותוכל לסייע לכם להתאים לעצמכם את ביטוח הבריאות הפרטי הטוב ביותר עבורכם.

מידע מקצועי – ביטוח בריאות פרטי / ביטוח מנהלים או קרן פנסיה / ביטוח עסק / תכנון פיננסי

 

הטיפול אישי – היתרון משמעותי !